Аеропорт Львова планує відновити напрямки до Італії до березня

Аеропорт Львова планує відновити напрямки до Італії до березня

Зараз йде активна робота Львівського аеропорту з авіаперевізниками для того, щоб в найближчий час відновити польоти до Італії за чотирма напрямами. Раніше за них відповідала компанія Ernest Airlines.

Т. Романовська, яка займає посаду гендиректора аеропорту Львова, розповіла, що в наступні декілька тижнів достеменно стане відомо, зможе чи ні компанія Ernest Airlines відновити ліцензію. Ця авіакомпанія забезпечувала перельоти зі Львова до італійських міст: Мілана, Венеції, Неаполя, Рима. Якщо ж італійський авіаперевізник остаточно буде закритий, аеропорт Львова змушений буде домовлятися з іншими перевізниками, які мають змогу та бажання взяти на себе організацію перельотів за цими напрямами.

Генеральний директор аеропорту також наголосила, що перемовини йдуть вже зараз. Перерва по вказаних напрямам може тривати 1,5-2 місяці. Вона висловила надію, що в березні польоти до Італії будуть відновлені. Пані Романовська акцентує увагу на необхідності формального конкурсу та тендеру на призначення в Італії та в Україні, а також сподівається на збереження цих маршрутів. 

Такі обставини склалися у зв’язку з тим, що 11 січня Національне управління цивільної авіації Італії зупинило дію ліцензії авіаперевізника Ernest Airlines через значні борги останньої. Поки що львів’яни та гості міста не можуть вирушити літаком через його аеропорт до вищезазначених італійських міст.

До теми

Аеропорт Львова планує відновити напрямки до Італії до березня

logo