Автосервіс у Львові оштрафували на півмільйона

Автосервіс у Львові оштрафували на півмільйона

Прес-служба обласного департаменті Держпраці повідомила, що львівське підприємство оштрафоване на 500,7 тисяч гривен за нелегальних робітників. Виявилось, що на автосервіси працювало чотири слюсари-механіки без офіційного оформлення в штат фірми.

Назвати точно, який саме сервіс автомобільного обслуговування отримав такий штраф, у прес-службі відмовились. Однак представник Держпраці акцентував на тому, що СТО знаходиться на вулиці Шевченка. Перевірка проводилась в листопаді минулого року, а штраф виписали вже в січні 2020 року.

Разом за всіх «нелегалів» власник автомобільного сервісу має сплатити штраф в розмірі 500,7 тисяч гривен – за кожного неоформленого робітника по 125 тисяч гривен.

Відзначимо, що в грудні 2019 року у Верховній Раді був прийнятий законопроект, що значно скоротив розмір штрафів за робітників без офіційного оформлення. Коли закон набуде чинності, штраф за одного нелегального робітника буде не 125 тисяч гривен, а лише 41,7 тисяча гривен. Це відбудеться, коли президент підпише закон і останній буде оприлюднений.

До теми

Автосервіс у Львові оштрафували на півмільйона

logo