Чи відновить роботу львівський громадський транспорт з 22 травня

Чи відновить роботу львівський громадський транспорт з 22 травня

В рамках адаптивного карантину, розпочатого в Україні 22 травня, у містах має почати роботу громадський транспорт без обмежуючих заходів. Однак на Львівщині ситуація з пасажирськими перевезенням поки залишається невизначеною.

За даними Репортер.lviv.ua, поки що для Львівщині немає відповідної розпорядчої документації. Про це розповів голова Асоціації перевізників у Львівській області І. Велійко. Сьогодні він має зустрітися із головою ЛОДА М. Козицьким для обговорення та вирішення цього питання.

Пан І. Велійко наголосив, що в залежності від позиції Львівської ОДА буде названо дату, коли громадський транспорт в області відновить свою роботу. Він вважає, що вже настав час для відновлення перевезень та підняття господарського сектору регіону, поліпшення рівня життя населення.

Голова Асоціації перевізників звернув увагу на те, що робота транспорту має бути відновлення якомога швидше. При цьому людям похилого віку та тим, хто має вади здоров’я, зараз краще утриматись від поїздок в громадському транспорту, як це було до початку пандемії Covid-19. Він зауважив, що зараз необхідно берегти здоров’я та тих, хто знаходиться поруч.

Наразі транспорт у Львові працює в повноцінному карантинному режимі – 50% загального складу, користуватись перевезенням можуть люди, які підтримують життєдіяльність Львова та області, за пропусками.

Хоча Кабмін дозволив роботу громадського транспорту з 22 травня, кінцеве рішення все ж таки прийматимуть регіональні ОДА.

До теми

Чи відновить роботу львівський громадський транспорт з 22 травня

logo