Число хворих на респіраторні захворювання та грип у Львівській області перевершило 13 тисяч

Число хворих на респіраторні захворювання та грип у Львівській області перевершило 13 тисяч

Вже 147 навчальних установ у львівському регіоні закрито на карантин. Прогнозується подальше закриття на карантин шкіл та садочків, які поки що працюють.

Медики повідомляють, що на Львівщині нині відмічається пік захворюваності на сезонні респіраторні вірусні захворювання та грип. Станом на 3 лютого за тиждень до лікарів звернулось 12663 хворих. Для порівняння, за попередній тиждень кількість хворих була менше на 3219 осіб. Таку інформацію надав замісник очільника обласного лабораторного центру на Львівщині О. Когут.

Як повідомляє Репортер Львів, 60% захворілих – це діти. Зросла кількість пацієнтів, в яких хвороба набуває тяжкої форми. За тиждень госпіталізували 439 пацієнтів, що на 249 чоловік більше порівняно з попереднім тижнем. Серед ушпиталених 2/3 – діти.

Пан Когут заявив, що в області епідеміологічний поріг вже більший за допустимий на 3,4%. Це спостерігається в 11 районах Львівщини, переважна кількість хворих знаходиться в Бориславі, Самборі, Бродівському районі.

Епідеміолог висловив занепокоєння стрімким зростанням кількості хворих. Особливо тривожить те, що погані погодні умови сприяють швидшому поширенню збудників хворіб. Люди не вдягаються по погоді, промочують ноги, часто відвідують місця масового скупчення людей, щоб відігрітись. О. Когут акцентує увагу на важливості вживання профілактичних заходів, аби не захворіти на ГРВІ чи грип.

В цьому році особливо циркулує «свинячий грип», який нерідко викликає серйозні ускладнення у вигляді запалення легень та енцефаліту. В обласній лабораторії із 132 зразків було виявлено 13 випадків захворювання саме на грип типу H1N1.

До теми

Число хворих на респіраторні захворювання та грип у Львівській області перевершило 13 тисяч

logo