До кінця літа львів’янам встановлять лічильники на воду, придбані містом у лізинг

До кінця літа львів’янам встановлять лічильники на воду, придбані містом у лізинг

Комунальний заклад «Львівводоканал» повинен придбати водяні лічильники у лізинг та встановили їх на багатоквартирні будинки до 1 вересня.

Таку інформацію надав на прес-конференції «Укргазбанку» Д. Жеребило, замісник очільника обласного відділення цієї організації. Він наголосив, що лізингові умови є вигідними комунальним установам, оскільки мають такі переваги:

  • Не має потреби проходити тендер, тому вибір продавців більший. Лізингом передбачено врахування особливостей роботи КП – велика їх частина збиткова, не може отримати у банку кредит.
  • Лізингодавці оцінюють потенціал фінансової сторони муніципалітету. В разі згоди громади допомагати муніципалітету й давати гроші для придбання техніки, то лізингодавець охоче приймає рішення на користь КП.
  • Лізингодавець погоджується співпрацювати з казначейством та шукати спільну мову з ним.

Як повідомляє Репортер у Львові, пан Жеребило назвав основні проекти за лізинговою схемою із Міськрадою Львова.

  • Комунальна установа АТП-1 в 2018 році придбала 150 автобусів.
  • Куплена техніка комунального призначення від виробників з Білорусі, Туреччини та Нідерландів для ШПР у Шевченківському районі.
  • Закуплено інтерактивні дошки для львівських шкіл. Вони працюють на ОС Android та Windows з відповідним ПЗ. Кожна дошка вартувала 100 тис гривен.

З Міськрадою Львова вже заключено 15 угод на умовах лізингу. Д. Жеребило розказав, що лізингодавці мають змогу працювати із з ОТГ, які створюють комунальні заклади. Це дозволить поліпшити добробут регіону та його інфраструктуру. Наразі відзначається зростання попиту на комунальний лізинг.

До теми

До кінця літа львів’янам встановлять лічильники на воду, придбані містом у лізинг

logo