Дрогобицька ферма печериць планує вийти на ринки Європи

Дрогобицька ферма печериць планує вийти на ринки Європи

Підприємство «Боровик» з міста Дрогобич має плани поставляти печериці до європейських країн. На даний час тут вирощується до ста тисяч тонн грибів на місяць. Вони постачаються до великих супермаркетів України, а також до міжнародної компанії «Нестле».

Бізнес по вирощуванні грибів був започаткований колишнім банкіром Мироном Турчином у 2002 році. Разом з братом вони отримували допомогу від нідерландських експертів, які допомогли налагодити виробництво. Зараз компанія розширилася до шістнадцяти цехів вирощування.

Засновник підприємства готується до виходу на ринок ЄС. Вони мають в планах експортувати висушені печериці, так як ті мають більший термін зберігання. Увага сконцентрована, в першу чергу на Німеччині, де розташовується велика кількість підприємств з виготовлення приправ, спецій, супів та каш швидкого приготування.

Мирон Турчин впевнений, що грибне господарство в Україні має великі перспективи і матиме змогу витримати конкуренцію на європейському ринку.

Репортер Львів зауважує, що українці споживають набагато менше тепличних грибів ніж європейці чи американці. Здебільшого це пов’язане з тим, що на ринку цей продукт з’явився не так давно.

 

До теми

Дрогобицька ферма печериць планує вийти на ринки Європи

logo