Іноземні інвестори бажають фінансувати «сухий порт» на кордоні Львівщини з Польщею

Іноземні інвестори бажають фінансувати «сухий порт» на кордоні Львівщини з Польщею

Вже декілька років у Львівській області прагнуть побудувати сухий порт. Так називають проект логістичного хабу, який буде приймати продукцію з інших держав по залізничним шляхам. Обласна адміністрація Львівщини вже навіть підібрала декілька ділянок у Мостиському районі під майбутнє будівництво.

Будівництво планується біля кордону з Польщею. За словами Р. Матиса, керівника управління інвестполітики у ОДА Львівської області, це дозволить вирішити питання з автотранспортуванням товарів, адже всі знають, які проблеми зараз на митниці на кордонах.

Реалізація проекту повністю ляже на інвестора, область лише продасть землю на аукціоні. Відтак, інвестор зможе збудувати те, що йому потрібно для цього бізнесу. Представники великих логістичних компаній коментують появу такого сухого порту як гарну перспективу, оскільки перевезення залізницею значно дешевші.

Як повідомив Р. Матис, на днях біля території у 100 га, відведеної під майбутній хаб, була відкрита станція Мостиська-2. Посадовець повідомив, що вже є кілька інвесторів, які розглядають можливість того, щоб здійснити даний проект. Серед них і німецька компанія, яка вбачає в будівництві хаба велику перспективу.

Пан Матис зазначив, що остаточна інформація буде оголошена через два тижні. Також він акцентував увагу на тому, що на будівництво сухого порту може знадобитись декілька років. Якщо його збудують на Львівщині, це буде другий такий хаб в нашій країні – перший працює в Одесі.

До теми

Іноземні інвестори бажають фінансувати «сухий порт» на кордоні Львівщини з Польщею

logo