Конкурс карантинних оповідок для львів’ян

Конкурс карантинних оповідок для львів’ян

Пресслужба ЛМР повідомила, що до тридцятого червня буде тривати конкурс оповідок про зміни життєвих умов населення під впливом протиепідемічних обмежень «Карантинні досвіди». Бажаючі взяти участь мають можливість надсилати описи своїх буднів в нових умовах  за електронною адресою karantyn2020@lvivcenter.org або відправити поштою за адресою: Центр міської історії, вул. Богомольця, 6, м. Львів, 79005.

Засновниками конкурсу являються Центр міської історії разом з Українським католицьким університетом.

Організатори зауважили, що вже два місяці в країні триває карантин, який змінив життя абсолютно всіх громадян. Люди почали практикувати самоізоляцію, все більша частина нашого життя перейшла в онлайн простір. Всі обмеження і нові правила коригують звичний для нас ритм сьогодення.

В межах проекту пропонується описати, як карантин вплинув на ваше життя. Для організації розповідей пропонуються такі теми:

  • зміни життєвого простору в карантинних умовах;    
  • повсякдення;       
  • реалізація творчості;

Щоб стати учасником, необхідно надати рукописну або друковану роботу. Загальний обсяг має складати 3-10 сторінок, а також можна додавати фото і малюнки. До тестового матеріалу необхідно буде надати деякі дані про себе — все, що ви хочете розповісти із своєї біографії, і контактну інформацію для зворотнього зв’язку.

Підсумки будуть оголошені 30 серпня цього року.

Репортер Львів додає, що переможці конкурсу будуть відзначені грошовими преміями:

  • перша — п’ять тисяч гривень;
  • 2 другі по чотири тисячі гривень;
  • 3 треті по три тисячі гривень.

Бажаємо вам успіхів! 

 

До теми

Конкурс карантинних оповідок для львів’ян

logo