Львів потребує інвестицій для зведення підземного паркінгу

Львів потребує інвестицій для зведення підземного паркінгу

Вже давно у Міськраді Львова зареєстрований проект спорудження підземного комплексу для паркування. Його задумали зробити на пл. Петрушевича.

23 січня голова міста А. Садовий в ході чергової сесії висловив занепокоєння тим, що на даний проект досі не знайшовся інвестор.

Мер міста сповістив, що особисто розмовляв з багатьмі фірмами та отримав їх коментарі щодо проекту. Всі інвестори говорять, що фінансування паркінгу в розмірі декількох мільйонів поки що немає сенсу, оскільки люди не вносять плату за паркування.

Нагадаємо, що проект зведення такого паркінгу на пл. Петрушевича з’явився в 2017 році. У той же час Міськрада Львова вирішила, що під будівництво виділить 0,1317 га, при цьому готовий об’єкт повинен мати багато рівнів.

За попереднім проектом майбутній паркінг повинен мати місця для 300 автомобілів. Раніше зведення підземного об’єкта оцінювалось майже у п’ять мільйонів євро.

З визначенням ділянки львівської землі під майбутній підземний паркінг впорались ще зимою 2019 року. Коли знайдеться інвестор та буде проведено будівництво, мерія запланувала реконструювати нинішній сквер на пл. Петрушевича.

Ще раніше у Міськраді Львова хотіла зробити багаторівневий для паркування на вулиці Банковій, однак тоді справи не пішли далі пошуків інвестора, тому ідею відклали зовсім.

Окрім того, львівська влада шукає інвестора для спорудження паркінга на пл. Двірцевій. Старт робіт призначено на весну 2020 року.

До теми

Львів потребує інвестицій для зведення підземного паркінгу

logo