Львів вперше через більш ніж 10-річчя прийняв чемпіонат України з бадмінтону

Більше ніж через 10 років Львів став місцем проведення Національного юніорського чемпіонату з бадмінтону.

Серед чоловічих пар на першому місці опинився тандем зі Львова у складі О. Чируна та Д. Маца, які здобули золото у напруженому поєдинку з миколаївським дуетом. Кожен вдалий крок львів’ян вітали бурхливими оплесками їхні вболівальники на трибунах. Одержавши перемогу у двох партіях з рахунком 21:19 та 21:8 господарі корту впевнено поставили крапку у змаганні та піднялися на вищу сходинку Національного чемпіонату з бадмінтону.

Добитися такого вражаючого результату за словами спортсменів їм допомогли взаємна підтримка, дух азарту та впевненість у діях одне одного.

В змаганнях приймали участь 66 спортсменів віком до 15 років з Миколаєва, Дніпра, Одеси, Львова, Ужгорода та Харкова. Ці міста являються провідними центрами у розвитку бадмінтону.

Серед дівчат в індивідуальній групі найкращою стала О. Боцман з Харкова, яка у фінальній зустрічі перемогла свою землячку А. Алімову. Серед змішаних пар золото дісталося І. Царегородцеву і А. Коваленко. Національний чемпіонат – це заключний етап з відбору у збірну команду країни, яка стане учасником континентальних змагань з бадмінтону у лютому 2020.