Львів’ян порадували новим муралом із Б. Возницьким

Львів’ян порадували новим муралом із Б. Возницьким

Львівська мерія з нагоди Міжнародного дня музеїв та в рамках культурного проекту «Генії з мікрорайонів» відкрила новий мурал. На стіні багатоповерхового будинку за адресою вул. Петлюри, 2 відтепер розміщено величезний портрет українського мистецтвознавця Бориса Возницького.

Над створення муралу працювали представники кафедри сакрального мистецтва та монументального живопису Академії мистецтв. Творчий процес тривав 2,5 тижні – малюнок створювався п’ятьма художниками під керівництвом С. Владики.

Львів’ян порадували новим муралом із Б. Возницьким - Фото

Портрет Возницького – один із шести муралів, які розміщуватимуться на стінах львівських будинків. Така творчість реалізується в рамках проекту «Генії з мікрорайонів», запровадженого в 2020 році. Відтепер портрети та витвори мистецтва будуть розміщуватись на фасадах будівель, щоб популяризувати серед містян видатні постаті мистецтва та культури рідного міста, а також значущі події. Мурали привертатимуть увагу і до архітектури будинків, на яких їх створюватимуть: це і будівлі, споруджені в 70-90-з роках 20 сторіччя, і новобудови.

Як повідомляє Портал новин Репортер Львів, на стінах загалом будуть мурали із зображенням Ю. Вербицького, З. Мазоха, О. Степанів, В. Сліпака та Д. Фогель.

До теми

Львів’ян порадували новим муралом із Б. Возницьким

logo