Львівська патрульна отримала срібну відзнаку на змаганнях з джиу-джитсу

Львівська патрульна отримала срібну відзнаку на змаганнях з джиу-джитсу

Команда поліцейських патрульної служби Львівщини перший раз стала учасником чемпіонату з джиу-джитсу (бразильський варіант). Змагання відбувалися між обласними управліннями зі всієї країни. Це був третій чемпіонат такого рівня, який пройшов у Полтаві 25.01.2020 р.

Загальна кількість учасників склала 168 поліціянтів. Серед них були львівські інспектори-оперативники Р. Барбарич, М. Чабан, Д. Гурський, А. Фердюк і єдина жінка Олена Головчак. Крім того, Львів представляв і інспектор 1-го батальйону І. Леньо.

За даними Репортера у Львові, хоча час підготовки до змагань був обмежений, проте посилені тренування з професійним тренером А. Максимовим дали свій результат. Інспектор О. Головчак зайняла третє місце і отримала срібну відзнаку, змагаючись у жіночій категорії до 57 кг. Ця дівчина тендітної статури являється КМС з дзюдо та МС по самбо. Дівчина завжди достойно представляє Львівський департамент у спортивних змаганнях та має далекоглядні плани щодо участі в майбутньому чемпіонаті, що відбудеться наступного року в Чернівцях.

Патрульна здобула срібло на змаганнях з джиу-джитсу

Патрульна Олена Головчак здобула срібло на чемпіонаті з джиу-джитсу Команда патрульної поліції Львівської області вперше взяла участь у чемпіонаті серед управлінь патрульної поліції України з бразильського джиу-джитсу. III чемпіонат України з джиу-джитсу серед патрульних поліцейських — 2020, відбувся у Полтаві 25 січня. У ньому взяли участь 168 поліцейських. Наші інспектори роти тактично-оперативного реагування: Роман Барбарич, Дмитро Гурський, Мирослав Чабан, Андрій Фурдюк та Оленка Головчак, а також інспектор 1 батальйону Ігор Леньо, посилено тренувалися.Часу на підготовку було обмаль, однак, під керівництвом професійного тренера Антона Максимова, який займається популяризацією цього виду спорту у Львові, наша команда гідно себе показала. Патрульна Олена Головчак, тендітна дівчина з сильним духом та спортивним вихованням, здобула у ваговій категорії серед жінок до 57 кг, срібну медаль. Зазначимо, що Оленка є кандидатом в майстри спорту з дзюдо і майстром спорту з самбо. Вона бере участь практично у всіх спортивних змаганнях, представляючи наше управління. "Через рік змагання відбуватимуться в Чернівцях. Ми не шкодуватимемо наш вільний час на підготовку і покажемо там кращі результати. Дякуємо тренеру за допомогу!", – зазначила Олена. Дякуємо нашій команді за гідні результати і вітаємо усіх переможців! До зустрічі через рік!#патрульнаполіція #lvivpoliceФото у коментарях

Опубліковано Патрульна поліція Львівської області Неділя, 26 січня 2020 р.

До теми

Львівська патрульна отримала срібну відзнаку на змаганнях з джиу-джитсу

logo