Мерія Львова закупить ПЛР-тести

Мерія Львова закупить ПЛР-тести

Комісією фінансів та планування бюджету було розглянуто та підтримано запит від керівництва охорони здоров’я. У ньому йшлося про надання двох мільйонів гривень із резервів фонду міста для клінічної лікарні швидкої допомоги м. Львова.

За інформацією від очільника департаменту охорони здоров’я Львівської міськради Володимира Зуба, дані кошти будуть направленні на закупівлю ПЛР-тестів для лабораторії. В порівнянні з експрес-тестами, лабораторні забезпечують точне визначення інфікування.

«На минулому тижні у Львові було розпочато тестування, саме за допомогою цих тестів. Це надзвичайно важливо для швидкої діагностики пацієнтів. Раніше була можливість зробити аналіз тільки в Києві, і це займало близько п’яти днів, а зараз на місці – в межі однієї доби. Це значний крок для об’єктивної оцінки ситуації в місті і контролю захворюваності», – додав член комісії В. Веремчук.

Зі слів головного лікаря О. Самчука, фінансова допомога, яка направлена лікарні з резерву міста, буде використана за місяць. Знову постане необхідність додаткового фінансування установи задля уникнення критичної ситуації.

Також було зауважено, що забезпечення медичного персоналу засобами індивідуального захисту здійснене приблизно на половину.

Портал новин Репортер Львів закликає мешканців Львівщини до суворого дотримання карантинних заходів. Це допоможе захистити себе і оточуючих від розповсюдження захворювання.

До теми

Мерія Львова закупить ПЛР-тести

logo