Мешканці Львова б’ють на сполох через несанкціоновану забудову

Мешканці Львова б’ють на сполох через несанкціоновану забудову

Жителі Шевченківського району в місті Львів направили міському очільнику А. Садовому та всьому депутатському корпусу відкрите відео-звернення, вимагаючи негайно причинити знищувати місто шляхом неконтрольованої масової забудови.

Ролик із звернення був опублікований у мережі Фейсбук на сторінці спільноти «Вулиця Малоголосківська». Центральним мессенджем були такі слова: «Продав та забудував усе!».

Як повідомляє Репортер у Львові, містяни посилались у відео на Генеральний план, згідно якого лише в їхньому районі мали бути збудовані три школи та сім дитсадків. Однак поки що міська влада не реалізувала жоден із проектів. Замість цього ділянки, відведені під вищеназвані об’єкти, були продані, а на їх місці розпочалося будівництво багатоповерхівок.

Також львів’яни обурені, що на ділянках, призначених для зведення забудов із невеликою кількістю поверхів, збудували будівлі на 10 поверхів з критичною щільністю. При цьому в районі ніхто не займається облаштування якісної каналізаційної системи, а дороги геть зруйновані.

Жителі Львова цікавляться в міського голови, як довго ще триватиме це беззаконня, та просять якомога швидке вирішити цю проблему.

 

До теми

Мешканці Львова б’ють на сполох через несанкціоновану забудову

logo