Міська рада Львова планує повернути у місто масові заходи у 6 етапів

Міська рада Львова планує повернути у місто масові заходи у 6 етапів

У Міській раді Львова запропонували 6 етапів, які будуть направлені на повернення масових заходів у місті, коли завершиться карантин. В кінці травня міська влада планує дозволити збиратися по 10 осіб в рамках різних подій. Масові події, в яких буде більше сотні людей, дозволять восени.

За даними Reporter.lviv.ua, 20-го травня замісник львівського очільника А. Москаленко заявив, що наразі керівництво міста проводить багато зустрічей та перемовин з різноманітними середовищами стосовно відновленні подій.

Львівська Міськрада запропонувала 6 етапів для повернення у Львів масових заходів. Згідно них, після пом’якшення карантину в кінці травня наступний етап буде вже влітку. Тоді дозволять заходи з участю до 50 людей. Події, в яких буде більше 100 учасників, буде дозволено в приходом осені. Більш детальну інформацію А. Москаленко пообіцяв оприлюднити пізніше.

Основну програму відновлення Львова після завершення карантинних заходів, яка отримала назву «Львів завтра» міський очільник А. Садовий вже презентував. Вона створена разом із експертами в сфері епідеміології, науковцями та бізнесом та передбачає роботу протягом 2-х років. Програма включає в себе спеціальні заходи в різноманітних сферах: охорона здоров’я, безпека населення, нові робочі місця, відновлення бізнесу, культурний розвиток.

До теми

Міська рада Львова планує повернути у місто масові заходи у 6 етапів

logo