На Львівщині 8 потенційно хворих на коронавірус

На Львівщині 8 потенційно хворих на коронавірус

До обласної інфекційної лікарні у Львові доправлено восьмеро людей, в яких проявились симптоми ГРЗ та підозрюється зараження на коронавірус. Інформацію про це надав А. Васько, в.о. очільника управління охорони здоров’я ЛОДА. Він заявив, що аналізи цих пацієнтів наразі направлені до Києва, де маються підтвердити або спростувати діагноз. Результати стануть відомі через дві доби.

Як повідомляє Репортер Львів, один пацієнт – мешканець Перемишлянського району, один – Дрогобицького, а шестеро – львів’яни. До кінця цього дня з інфекційної лікарні решта пацієнтів з іншими захворюваннями буде переведено.

Сама медична установа на певний час буде перетворена на монопрофільний стаціонар, де будуть проходити лікування пацієнти із діагностованим коронавірусом або з підозрою на нього. Лікарню охоронятимуть правоохоронці.

Інших пацієнтів, яким потрібно продовжити лікування, переведуть в інші медзаклади, а тих, кому стало краще, будуть виписувати.

Швидка допомога в карантинному режимі виїжджатиме на виклики до пацієнтів з невідкладними станами: інфаркти, інсульти, травми, політравми та пологи. До цього переліку відноситься і підозри на інфікування на COVID-19.

Консультативна допомога, професійні огляди, флюорографія та платні послуги наразі недоступні.

Варто нагадати, що зараз у Львові та по всій Львівщині зачинені ринки, заклади громадського харчування та ряд інших установ. Працюють лише продовольчі магазині, аптеки та АЗС. Під забороною збори понад 10 осіб.

До теми

На Львівщині 8 потенційно хворих на коронавірус

logo