На Львівщину вперше привезли мощі Андрія Первозданного

На Львівщину вперше привезли мощі Андрія Первозданного

Сьогодні до храму Воскресіння Христового, розташованого у м. Золочів, привезли фрагменти мощей одного з перших апостолів Христа – Андрія Первозданного. Всі бажаючі відчути духовний зв’язок зі святим можуть відвідати храм с 11 по 15 січня на бульварі Г. Сковороди, 1.

Завітати до святині можна в будь-який день с сьомої ранку до шостої вечора. Фрагменти мощей розміщені в невеликій срібній стопі, інкрустованої зіркою. Сама стопа знаходиться в скляному коробі – це захищає її та одночасно дає змогу роздивитись все.

За канонами, за життя Андрій Первозданний став засновником Церкви та був її проповідником на цій території. Його заслуга і тому, що він обернув у віру свого брата, який пізніше став апостолом Петром. Андрій, чиє ім’я з грецької переводиться як «мужній», став першим покликаним на службу Христу учнем. Після хрещення Андрій Первозданний залишив свого вчителя, ставши послідовником Сина Божого.

Також відомо, що Андрій після смерті Христа, став проповідником і побував у Фракії, Малій Азії, на побережжі Чорного моря, у Тавриді, Грузії, пройшов вздовж Дніпрі та дійшов до майбутнього Києва. Там, де цей апостол поставив хрест, зараз знаходиться Андріївська церква.

До теми

На Львівщину вперше привезли мощі Андрія Первозданного

logo