На засіданні ЛМР нардепи жорстко розкритикували чиновницю мера

На засіданні ЛМР нардепи жорстко розкритикували чиновницю мера

Нардепи Міськради Львова сильно критикували начальницю львівського департаменту комунальної власності І. Свистун в ході обговорення чергового питання порядку денного.

20 лютого в ЛМР пройшло позачергове засідання народних депутатів. При обговоренні питання щодо занесення до Переліку об’єктів малої приватизації нежитлових приміщень по вулиці В. Кубійовича, 19 шляхом аукціону. Пані Свистун заявила, що за дану приватизацію не проголосують лише безвідповідальні чиновники.

Як повідомляє Портал новин Репортер Львів, реакція депутатів була емоційною та гострою. А. Рікота, нардеп від ВО «Свобода» висловився досить жорстко, попросивши не спекулювати на тому, що нардепи їй щось винні, якщо чиновниці просто потрібно виконати поставлений план. Також він сказав, що всі вже відчули «напрацювання» пані Свистун та запропонував їй піти у відпустку на довгий час. Пан Рікота наголосив, що про відповідальність необхідно говорити, починаючи з власної.

Нардеп Г. Козловський також сказав, що висловлювання чиновниці не обгрунтовані, оскільки вона не розуміє роботу з бізнесом, не має контакту з комісією депутатів, трактує закони як їй забажається. Також він запитав у депутатки Свистун, чи читала вона взагалі закон «Про оренду», звинувативши її в тому, що вона не розуміє задачі чиновника.

До теми

На засіданні ЛМР нардепи жорстко розкритикували чиновницю мера

logo