Незабаром на Львівщині з’явиться завод з виробництва сухих будівельних сумішей

Незабаром на Львівщині з’явиться завод з виробництва сухих будівельних сумішей

Підприємство «Ковальська» планує фінансувати родовища у Львівській області, які будуть постачати сировину на виробництво. Ця ж компанія бере на себе будівництво в Розвадові заводу, на якому будуть виготовляти сухі будівельні суміші. Таке повідомлення підприємство розмістило на власному сайті.

Фірма «Ковальська» купила разом з площами у 140 га підприємство «Розвадів Будматеріали». До комплекту входять:

  • шахтні печі, призначені для випалу вапняку;
  • піщаний кар’єр;
  • вапняковий кар’єр;
  • завод з оснащенням для виробництва силікатної цегли.

Наразі у піщаному кар’єри запаси сировини складають приблизно 10 мільйонів квадратних метрів. Планується видобувати 400-500 тисяч тон протягом року.

Пісок буде застосовуватись для виготовлення сумішей Siltek. Також фірма «Ковальська» планує за два наступні роки збудувати на придбаній території ще один завод, а сировину вона буде продавати іншим підприємствах на Заході країни.

У вапняковому кар’єрі запаси складають 6 мільйонів тон. Кожного року планується видобуток приблизно 200 тисяч тон цієї сировини – вся вона буде використовуватись на потужностях Siltek.

Новий власник прагне оновити та модернізувати лінії просіювання та переробки піску для забезпечення безвідходної переробки. У планах компанії фінансування родовищ на Львівщині, які можуть давати достатню кількість сировини для виробництва сумішей.

Загалом фірма «Ковальська» націлена інвестувати у регіон в найближчі роки майже 500 мільйонів гривен. Про це повідомив гендиректор підприємства, С. Пилипенко.

До теми

Незабаром на Львівщині з’явиться завод з виробництва сухих будівельних сумішей

logo