Перевірка працівників комунальної сфери Львову на коронавірус

Перевірка працівників комунальної сфери Львову на коронавірус

З 30 березня і місті Львів будуть проводитися перевірки експрес-тестами водіїв комунального транспорту, медичних робітників та соцпрацівників на наявність у них вірусу Covid-19. Інформація була надана міським головою Львова Андрієм Садовим.

«Нам вдалося домовитися з п’ятьма місцевими підприємствами про пошив захисних костюмів, масок для працівників медичної сфери. Сподіваємося, що будуть ще надходження і по державній лінії.

З сьогоднішнього дня ми почнемо тестувати водіїв міського транспорту, соціальних працівників, які працюють з людьми, що змушені перебувати вдома. Нам необхідно, щоб робітники, що забезпечують обслуговування населення, були здоровими. Однозначно, що тестуватися будуть і медичні працівники. На даний час, кожна медсестра, кожен лікар — це золотий запас, який допоможе нам пережити даний скрутний час» – зауважив міський голова Львова А. Садовий в прямому ефірі на радіо «Люкс FM».

Зауважимо, що перевірка буде проходити за допомогою експрес-тестів, що були придбані місцевою владою за рахунок благодійних внесків. Від сьогодні почнеться тестування працівників соціальних та медичних служб, водіїв тролейбусів та трамваїв, а з завтрашнього дня додадуться ще водії АТП-1. 

Репортер Львів закликає всіх мешканців Львівщини дотримуватися карантину. Наше здоров’я в першу чергу залежить від нас самих. Не покидайте домівки без нагальної потреби та дотримуйтеся максимальної гігієни. І головне вчасно звертайтеся до свого лікаря! 

До теми

Перевірка працівників комунальної сфери Львову на коронавірус

logo