Першого червня планується відкриття туристичного сезону на Львівщині

Першого червня планується відкриття туристичного сезону на Львівщині

Експерти туристичної галузі спрогнозували, що через поширення коронавірусної інфекції в цьому році більша частина громадян буде відпочивати в межах своїх країн.

Заступник голови ЛОДА Юрій Холод поставив перед управлінням туризму завдання надати допомогу туристично-курортній галузі для виходу з кризового стану та у підготовці до ймовірного підвищення кількості відпочиваючих.

Також він розповів, що на Львівщині вже розробляється стратегія виходу туристичної ланки з кризової ситуації. Протягом травня планується запровадження заходів безпеки у закладах обслуговування та проживання відпочиваючих. З першого червня планується старт сезону. Львівщина має всі умови для пропозиції рекреаційних послуг у сфері еко- та агротуризму.

Репортер Львів інформує, що одним з головних завдань Львівської обласної держадміністрації у туристичній сфері є доведення потреб і пропозицій галузі до представників уряду.

Юрій Холод зазначив, що в квітні було звернення до уряду з пропозицією надання спеціальних кредитів для підприємців туристичної галузі. Також було запропоновано дозволити працювати готелям та кав’ярням при умові забезпечення ними дотримання всіх гігієнічних умов та заходів безпеки.  

До теми

Першого червня планується відкриття туристичного сезону на Львівщині

logo