Послаблення карантину у Львівській області перенесено на 15 травня

Послаблення карантину у Львівській області перенесено на 15 травня

Послаблення карантинних заходів на території  Львівщини буде розпочато з п’ятнадцятого травня, а не одинадцятого, як планувалося раніше. Дане рішення було прийняте на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС. Головною причиною перенесення запланованих заходів стало зростання кількості інфікованих коронавірусом на території області.

Репортер Львів зазначає, що раніше було анонсовано відкриття з 11 травня непродовольчих магазинів, в тому числі крамниць з одягом та взуттям. Також мали почати свою роботу перукарські салони та літні майданчики закладів громадського харчування.

Заступником львівського міського голови з питань розвитку Андрієм Москаленком було повідомлено, що в місті з одинадцятого травня все-таки буде введене деяке пом’якшення карантину. З сьогоднішнього дня буде дозволена робота літніх терас кафе, книгарень та непродовольчих магазинів (за винятком тих, що реалізують одяг та взуття). Їх функціонування буде суворо регламентоване протоколами від мерії міста.

Замісник голови ЛОДА Іван Собко зазначив, що у випадку щоденного зростання кількості хворих на Covid-19 відтермінування може продовжитися ще на декілька днів.

До теми

Послаблення карантину у Львівській області перенесено на 15 травня

logo