Презентація нового п’ятого альбому українського рокера Арсена Мірзояна у Львові і його думки про сьогодення української естради

Презентація нового п’ятого альбому українського рокера Арсена Мірзояна у Львові і його думки про сьогодення української естради

У Львові було презентовано новий студійний альбом А. Мірзояна під назвою «Інгредієнт». За задумом автора він відображає сучасну дійсність і місце кожної людини як інгредієнта у рецептурі власного життя. В одних піснях життя виглядає як шахова партія, в інших – як порівняння з вулканом. Є речі з філософським поглядом на час, який є не лікарем, а скоріше інспектором, що контролює і вимірює умови та термін зберігання кожного людського інгредієнта.

Альбом створювався майже рік. Поки його накопичували, Арсену довелося перенастроювати гітару, що значно ускладнило весь процес. Довелося створювати нові акорди та змінювати музичне мислення.

В альбомі звучать дуетні пісні з О. Собчуком та О. Положинським, відносини з якими завдяки співпраці перейшли на інший рівень з товариських і колегіальних до дружніх.

Під час презентації журналістів цікавили також погляди відомого рокера на сучасні тенденції розвитку української сцени. На думку Арсена, все залежить від орієнтацій на той чи інший вектор українського шоу-бізнесу. Зокрема деякі автори відчувають вплив російського ринку, від чого помітні втрати багатьох лейблів. Такий суттєвий вплив пояснюється тим, що Захід більш орієнтований на Москву, як на головний офіс Східної Європи. Цим самим обмежуються квоти українського продукту. 

Відмова від орієнтованого на Росію продукта і тамтешніх гастролей негативно позначаються на кишенях виконавців. Але для себе Мірзоян вибрав як орієнтир власну естетику, головне, вона повинна бути якісною і 100% живою. Груп, які виступають наживо зараз дуже мало, їх можна перелічити на пальцях однієї руки.

Особливе відношення виконавець має до фольклорної музики. Він вважає, що вона повинна бути органічною, а не притягнутою за вуха. Він не відкидає її в своїй творчості, але не хоче зводити до рівня банальщини тільки заради популяризації.

Відносно популярності рок-команд у пана Мірзояна також є своя особлива думка. Виконавець вважає, що рок-гурти фактично не є носіями серозних бюджетів. Звичайно відбирають якусь одну команду-флагман на роль гурту року і починають її розкручувати, вижимаючи повністю. І все це тільки заради того, щоб показати що в номінації хтось є.

Як повідомляє Репортер Львів щодо ситуації з музикантом А. Антоненком відомим як Riffmaster, Мірзоян не вірить у його причетність до вбивства журналіста Павла Шеремета. Співак також вважає, що такими діями по відношенню до добробатів, волонтерів і ветеранів АТО МВС дискредитує себе. Також музикант перестав писати серйозні пісні про війну, зараз в його репертуарі веселі, іноді навіть з нецензурною лексикою твори з текстом, не прив’язаним до війни. Вони не присвячені комусь окремо, а загалом для 95-ої бригади та 8-го полку спецназу.

До теми

Презентація нового п’ятого альбому українського рокера Арсена Мірзояна у Львові і його думки про сьогодення української естради

logo