Туристичний карантин у Львові

Туристичний карантин у Львові

Шведські велотуристи Валентин Лазор та Сем Калара були вимушені зупинитися у Львові через карантин. Чоловіки впродовж двох років готували план навколосвітньої подорожі на велосипедах, проте змогли подолати лише дві тисячі кілометрів до незапланованої карантинної зупинки.

Подорож почалася в лютому у місті Стокгольм. Звідти мандрівники подолали частину маршруту, що пролягав територіями Естонії, Латвії та Литви. Після перетину кордону Польщі хлопців здивувала ситуація на вулицях: вони були шоковані, зустрівши місцевих мешканців в масках, які спустошували магазини. На початку їх подорожі не про яку епідемію не йшло мови.

До України хлопці потрапили п’ятнадцятого березня, ними було заплановано провести тут декілька днів перед подальшою дорогою в Угорщину. Внаслідок впровадження карантинних заходів і закриття кордонів вони були змушені залишитися у Львові, де знаходитимуться до кінця карантину. Також хлопці розповіли, що задоволені зупинкою саме в Україні, бо тут дешевше життя ніж в Європі.

Мандрівники шкодують, що можуть бути змушені завершити свою подорож. Але навіть при такому ході подій вони згодом почнуть все знову.

Репортер у Львові закликає всіх мешканців міста суворо дотримуватися карантину для збереження власного здоров’я та зменшення поширення коронавірусної інфекції.

До теми

Туристичний карантин у Львові

logo