У Львові будинки прикрашатимуть величезні портрети відомих львів’ян

У Львові будинки прикрашатимуть величезні портрети відомих львів’ян

Міська влада продовжує цікаві ініціативи в рамках програми «Львів-2020: Фокус на культуру». Мер А. Садовий запропонував на шести будівлях в різних районах міста намалювати мурали, присвячені відомим особистостям міста. Про це наш Репортер Львів дізнався від прес-служби Міськради Львова.

Першими обрали 6 діячів, що будуть зображені в різних районах міста:

  1. В. Сліпак.
  2. О. Степанів.
  3. Д. Фогель.
  4. Ю. Вербицький.
  5. З. Мазох.
  6. Б. Возницький.

Перші замальовки майбутній муралів можна знайти на сайті Міськради. Очільниця департаменту культури ЛМР К. Береговська розповіла, що перший мурал планується завершити вже в квітні. Стінописи розміщуватимуться на фасадах новозведений будинків або тих, де фасад потребує естетичного поліпшення.

Авточернетка - Фото

Міський очільник А. Садовий пропонує додати підписи до зображень й розміщати QR-код. Завдяки цьому кожен зможе одразу ж отримати інформацію щодо особистості з муралу. Окрім того, мер Львова впевнений, що до цього проекту необхідно залучати меценатів, які особливо шанобливо ставляться до мистецтва.

Очільник Львова розповів, що є велика кількість закладів та заможних людей, які з повагою ставляться до художніх ідей. Їм варто брати участь в таких проектах, ставати партнерами міста та співфінансувати стінописи. Хоча навіть якщо меценати не відгукнуться, в міському бюджеті є достатньо коштів на задумані мурали. А. Садовий запевняє, що владі необхідно максимально залучати до житлового будівництва людей мистецтва.

До теми

У Львові будинки прикрашатимуть величезні портрети відомих львів’ян

logo