У Львові почнуть планово відключати гаряче водопостачання

У Львові почнуть планово відключати гаряче водопостачання

Теплопостачальники міста Львів будуть проводити гідравлічні випробування з 15 червня. У зв’язку з цим гаряче водопостачання буде зупинено на час проведення робіт.

Львівські заклади, що поставляють тепло, почали підготовку систем до наступного сезону опалення 2020-2021 рр. Серед цих установ ЛКП «Залізничнетеплоенерго» та ЛМКП «Львівтеплоенерго». Задля цього і проводитимуться тестування гідравліки, які виконуються кожен рік. Про відключення води повідомили у пресслужбі Міськради Львова.

Замісниця львівського очільника І. Маруняк, яка займається питаннями житлово-комунального сервісу, наголосила, що тестування має виявити недоліки та пориви в мережах. Дефекти та проблемні ділянки мають бути ліквідовані за 2-3 тижні.

За даними Репортеру у Львові, з 15 червня будуть проводитись тестування мереж від ТЦ «Північна», ТЦ «Південна», ТЕЦ-1.

По завершенню випробувальних заходів споживачам буде подана гаряча вода. Орієнтовно, це станеться після 13 липня цього року. Для абонентів, яких обслуговує ЛКП «Залізничнетеплоенерго», гаряче водопостачання буде відсутнє до 26 червня. Якщо будуть виявлені недоліки тепломереж, водопостачання буде відновлено в інший термін.

 

До теми

У Львові почнуть планово відключати гаряче водопостачання

logo