У Львові святкують китайський Новий рік

У Львові святкують китайський Новий рік

З 24 січня львів’яни мають змогу відсвяткувати прихід Нового року за китайським календарем та у китайських традиціях. Такий фестиваль у Львові організують вже дев’ять років.

В 2020 році встановити імпровізовану сцену з іншого боку пл. Ринок, поруч із фонтаном «Нептун».

Як повідомляє Репортер Львів, святково програма була відкрита яскравим танком, що включав елементі файєр-шоу. Потім були пройшло привітання від організаторів святкування за азіатськими традиціями.

Далі містян порадували найважливішим атрибутом зустрічі китайського Нового року – ходою «живих» драконів.

Святкові заходи триватимуть ще два дні – для жителів міста пропонується насичена програма. Відзначимо, що в Китаї такі святкування продовжуються 15 днів.

За даними Репортер Львів, містяни зможуть відвідати вечірки, сфотографуватися із скульптурою панди висотою з людину, прийти на ярмарок у центрі Львова, а також подивитися на яскравих та дивовижних драконів.

Також 25 січня буде розіграш призів та магічна хода драконів, новорічні наливки, святковий концерт та вечірка. 26 січня львів’ян очікує завершення конкурсу та підбиття підсумків, дві ходи «драконів» та запальна вечірка. Завершиться святкування запуском небесних ліхтариків.

Репортер у Львові відзначає, що 2020 рік є роком Білого Сталевого Щура – у Китаї настає 4718 рік за їх літочисельною системою.

До теми

У Львові святкують китайський Новий рік

logo