У Львові триває виставка ікон на тему «Різдво Христове»

У Львові триває виставка ікон на тему «Різдво Христове»

Мисткиня Анна Соколан презентувала декілька власних робіт на львівській виставці ікон. Авторка говорить, що вони також допомагають подолати труднощі та знайти зцілення.

Зараз на виставці можна ознайомитися з такими роботами, як «Нерукотворний образ Ісуса Христа», «Богородиця Семистрільна», «Різдво Христове». У кожній з них мисткиня майстерно об’єднала канони іконопису, віру, духовність та українські традиції.

Для написання ікон мисткиня використовувала дерев’яні дошки, поґрунтовані паволокою та акриловою ґрунтовкою, а також акрилові фарби. Вона вірить, що кожна її робота наділена певною силою та можливостями.

На думку авторки, робота «Різдво Христове» допоможе людині у складний життєвий момент та сприятиме здобуттю душевного спокою та рівноваги.

Анна Соколан описує свою наробки так:

«Я намагалась передати істинну атмосферу Різдва: спокій, ангелів, затишок, радісну звістку. Меня сподобалося працювати з різноманітними матеріалами і фактурами, об’єднувати ці елементи між собою»

Мисткиня прагнула передати спокій та теплоту Богоматері, як символа благочестя, материнства    благополуччя. Ікона «Богородиця Семистрільна» призвана захищати житло та людей в ньому. Робота «Нерукотворний образ Ісуса Христа» створена для порятунку душі та зцілення.

Виставка у Львові проводиться в музеї Івана Георгія Пінзеля і продовжуватиметься до 1-го лютого.

До теми

У Львові триває виставка ікон на тему «Різдво Христове»

logo