У розпорядженні львівських медиків 107 апаратів штучної вентиляції легень

У розпорядженні львівських медиків 107 апаратів штучної вентиляції легень

Зранку в ефірі радіо «Люкс FM» головним медиком Львова Володимиром Зубом було оприлюднено інформацію про наявність апаратів ШВЛ. З його слів стало відомо, що для лікування хворих на коронавірус буде задіяно 40 апаратів у восьмій клінічній лікарні. Решта  будуть використані для потреб при лікуванні хворих, які потрапляють у відділення швидкої допомоги, у дитячу лікарню та пологові будинки.

«Наразі ми маємо 107 апаратів ШВЛ у різних медзакладах. 40 з них було відведено для роботи у 8-й лікарні, але в разі загострення ситуації і більш широкому поширенні вірусу, то ще наявний резерв у розмірі 10-15 штук.

Ми не в змозі використати всі апарати, через необхідність забезпечення роботи в відділенні швидкої, яка обслуговує екстрені випадки. Пологові будинки також не зможуть функціонувати, адже потрібно проводити різного плану операції», – наголосив В. Зуб.

Також він повідомив, яким чином у місті проходить робота з мешканцями, які знаходяться на самоізоляції: «Всі прибулі з-за кордону, вважаються імовірною загрозою, тому без винятку, підписують погодження на самоізолювання протягом 14 днів. Із мешканцями Львова ми встановили телефонний зв’язок для контролю їх стану здоров’я. Контроль за дотриманням самоізоляції був покладений на працівників поліції та нацгвардії».

Репортер Львів зазначає, що у місті та області було лабораторно виявлено 34 інфіковані особи, 1 з них – померла.

До теми

У розпорядженні львівських медиків 107 апаратів штучної вентиляції легень

logo