Уряд ухвалив новий розподіл Львівщини

Уряд ухвалив новий розподіл Львівщини

12 червня в ході позачергового засідання українським урядом було ухвалено проект постанови ВР щодо перерозподілу районів в областях. Відтак, у Львівській області буде ліквідовано 20 поточних районів за сформовано 7 нових. Остаточно рішення про погодження нового розподілу буде прийматися Верховною Радою.

Проекти, в яких по новому зроблений поділ на райони в усіх областях країни, були розроблені Міністерством розвитку громад й територій. За основу були взяті матеріали Обладміністрацій та консультативні напрацювання з експертами.

Проектом передбачено, що львівський регіон буде складатися з 7 районів:

  1. Львівський.
  2. Червоноградський.
  3. Самбірський.
  4. Дрогобицький.
  5. Яворівський.
  6. Золочівський.
  7. Стрийський.

Раніше у відповідному Міністерстві пройшли обговорення трьох варіантів розподілу регіонів на Львівщині, де й був обраний варіант, що увійшов в законопроект. Тоді попередньо чиновники та експерти підтримали розподіл регіону на 6 районів, а питання формування Яворівського (Новояворівського) району залишилось відкритим. Вже опісля остаточного опрацювання до проекту був внесений сьомий район.

Як повідомляє Репортер у Львові, в цілому, в Україні планується ліквідувати 490 поточних районів та створити замість них 129 районі. Із них 10 буде в анексованому Криму та 7 – на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

До теми

Уряд ухвалив новий розподіл Львівщини

logo