В січні стартує капремонт декількох вулиць Львова

В січні стартує капремонт декількох вулиць Львова

У Міськраді Львова розповіли, що вже в січні розпочинаються ремонтні роботи на декількох головних вулицях. Замісниця мера Львова у сфері ЖКГ І. Маруняк повідомила, що в зимовий період переважно буде виконуватись заміна інженерних комунікацій, а вже з установленням теплої погоди, скоріш за все – з квітня, почнеться укладка асфальтного покриття та замощення плиткою.

Пані Маруняк наголосила, що в 2020 році буде завершений перший етап ремонту вулиці Курмановича. Окрім того, вже оголошено тендер та скоро вже буде визначено переможця на другий етап. Капітальний ремонт буде тривати на вулиці Апостола, закінчиться ремонт вулиці Миколайчука. Це об’єкти, які перейшли ще в 2019 року.

Серед нових проектів, де ремонт розпочинається вже в січні, замісниця мера назвала вулицю Шевченка. У кінці цього місяця там почнеться облаштування квазі-кільця.

В січні також почнеться ремонт вулиці Хуторівка. В планах мерії за 2020 рік розпочати капітальний ремонт вулиць Хмельницького та Бандери, а також розробити проекти відновлення вулиці Вітовського та інших. На визначених вулицях з січня по березень буде оновлено деякі інженерні комунікації.

До теми

В січні стартує капремонт декількох вулиць Львова

logo