Введення сезону тиші на Львівщині

Введення сезону тиші на Львівщині

Прес-служба ЛОДА повідомила, що задля збереження та охорони шляху мігрування, територій проживання та розплодження хижих звірів буде введено період тиші – з першого квітня до п’ятнадцятого червня. Такі заходи проводяться щорічно.

Протягом цього часу вводиться заборона на здійснення будь яких дій, що є джерелом гучних звуків. Згідно Закону України «Про тваринний світ», обмеження розповсюдиться на стрільбу, запуск феєрверків, санітарне вирубування лісу, використовування моторних човнів, проведення заїздів на автомобілях.

Якщо діяльністю підприємств, установ проводиться вплив, чи можливе впливання на становище навколишнього середовища, то вони зобов’язані забезпечити охорону територій проживання і зберегти умови для розмноження тваринного світу.

Репортер у Львові наголошує, що в разі недотримання вказаного закону передбачається адмінвідповідальність згідно статті 87 КУ про адміністративні правопорушення.

Представники департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації оголосили заклик до відповідального і беззаперечного дотримання закону, а також дбайливого ставлення до оточуючого нас середовища.

До теми

Введення сезону тиші на Львівщині

logo