Виставка «Майдан 2014» у львівській Ратуші – пам’ять подій та людей

Виставка «Майдан 2014» у львівській Ратуші – пам’ять подій та людей

У середині січня запрацювала виставка фотографій, присвячена подіям Євромайдану 2014 року. У прес-службі Міськради Львова повідомляють, що вона продовжиться до кінця зими, тобто ще півтора місяці.

Виставка складається з 90 фотографій, надрукованих у форматі А3. Вона є знаком вшанування Героїв Небесної сотні. Експозиція організована у приміщеннях Ратуші. Автором усіх робіт є фотограф з Києва В. Кліщевський.

І. Гармаш, замісник керівника з питань промоції та розвитку у музеї Гідності, говорить, що дана виставка в мерії – це нагода згадати ті події та візуально зачепитись за них. Про автора фотографій він, як представник Центру мистецтв «Арт-Простір», говорить з повагою.

Пан Гармаш розповів, що В. Кліщевський є професіоналом, нині працюючим у німецькому посольстві. Фотограф з 1 грудня 2013 року кожний день був на Майдані та фіксував на камеру всі події. Коли у Львові дізнались про такий збір фотокарток, одразу ж запропонували авторові світлин зробити таку виставку.

60 фотографій розмістили на четвертому поверсі будівлі Ратуші. Завдяки цьому відвідувачі можуть максимально зануритись думками в тогочасні події. 30 світлин знаходяться на другому поверсі – там їх можуть оглянути депутати та посадовці Міськради Львова та пригадати все, що було під час Революції Гідності.

Ратуша для фотовиставки вибрана не випадково. Кожен день по її коридорам проходять не тільки можновладці, а й містяни та туристи. Організаторам експозиції важливо, щоб люди звертали увагу на ті події. Автор говорить, що подекуди одна світлина може дати значно більше пояснень, чим розмови.

Кожна фотографія є самостійною історією, і кожен відвідувач виставки може зупинись та зануритись у неї, спробувати краще зрозуміти тогочасну країну та кожного її громадянина. Про це говорить А. Москаленко, замісник голови міста Львова.

До теми

Виставка «Майдан 2014» у львівській Ратуші – пам’ять подій та людей

logo