Які очікуються найцікавіші культурно-розважальні події січня у Львові

Які очікуються найцікавіші культурно-розважальні події січня у Львові

Вже сьогодні, 9-го січня, у Львові пройде концерт «Казка на білих лапах». Вокальна формація Піккардійська терція дасть одразу два концерти в рамках фестивалю «Різдвяні фантазії». Виступи пройдуть у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької за адресою вул. Лесі Українки, 1. Початок о 16:00 та о 19:00.

13-го січня відбудеться «Маланки ФЕСТ» у ресторані «Гуцульський двір». Подія пройде по вул. Щирецька, 36, початок о 20:00. Фестиваль передбачає святкування Щедрого вечора у старих традиціях, зустріч Старого Нового року, безліч забав, театралізовану постановку та частування карпатськими стравами.

З дітьми можна відвідати культурно-розважальний центр «Вулик», який пропонує різні майстер-класи та розваги:

  1. Робимо різдвяні пряники.
  2. МК Лялька-мотанка.
  3. МК Слайм.
  4. Quiz kids.
  5. День дітей-винахідників.

Вже наприкінці січня до Львова з гумористичним концертом приїдуть Вар’яти.

Улюблені артисти будуть виступати 21-го та 22-го січня с новою програмою. Концерти відбудуться у приміщенні Picasso club по вул. Зелена, 88. Початок концерту о 19:00.

Автори нової програми позиціонують її як подію, яку Львів завжди радо зустрічає.

Окрім того, щодня у Львові проводяться концерти на справжніх музичних інструментах – лунає симфонічна музика, джаз та блюз, церковні пісні, сучасна музика та ін. Тривають і виставки місцевих талановитих художників.

Рекомендуємо заздалегідь придбати квитки!

До теми

Які очікуються найцікавіші культурно-розважальні події січня у Львові

logo