З 12 березня вся Україна перебуватиме в карантині через коронавірус

З 12 березня вся Україна перебуватиме в карантині через коронавірус

Кабінет Міністрів України в рамках засідання обговорив необхідність введення карантину в країні 11 березня. Враховуючи спалах захворюваності на небезпечний Covid-19, Кабмін прийняв рішення впровадили карантин по всім областям України. Повідомлення про це розмістила В. Сюмар – народний депутат від «Європейської солідарності».

З 12 березня вся Україна перебуватиме в карантині через коронавірус - Фото

Як пише Репортер у Львові, карантин оголошено на 3 тижні: з 12 березня до 3 квітня. На цей час запроваджено такі заходи:

  • Зачинення всіх закладів системи освіти. До їх переліку відносяться дитячі садочки, школи, ВНЗ.
  • Заборона на проведення заходів із масовим скупченням людей (понад 200). Сюди відносяться також і спортивні змагання – їх можна проводити без глядачів, а також розважальні заходи – концерти, конференції і т.д. Заборона не розповсюджується на Верховну Раду.
  • Закриття авіаційних сполучень із рядом країн.
  • Закриття значної кількості пропускних пунктів. З 219 залишили відкритими лише 49, тобто ті, які обладнанні всім необхідним для забезпечення обсервації на 14 днів.

Уряд України направив 100 мільйонів гривень на закупку засобів особистого захисту у приватних вітчизняних фірм. Одночасно з тим введена заборона до 1 червня на експорт таких товарів з метою забезпечення ними в необхідній кількості жителів країни.

До теми

З 12 березня вся Україна перебуватиме в карантині через коронавірус

logo