Жорстка критика торкнулась Садового та Королевської

Жорстка критика торкнулась Садового та Королевської

Львівського мера А. Садового та нардепа ВР від ОПЗЖ Н. Королевську назвали спорідненими душами через проросійські зв’язки.

Усі чекали реакцію львівського очільника на скандал, що трапився із Королевською в стінах Львівської обладміністрації. Однак поки що мер ігнорує інцидент.

Політолог А. Міщенко пояснює це тим, що А. Садовий сильно пов’язаний з проросійськими впливовими особами. Він зазначив, що мер Львова зберігає депозитні гроші міста у російських банках, в яких працюють його приятелі. Також він фінансує російськомовні школи в місті.

Як пише Репортер.lviv.ua, політолог акцентував увагу і на тому, що пан Садовий до 762 річниці Львова відзначив подякою гендиректора підприємства «Львівський хімзавод» А. Бобриша. Відомо, що останній має сильно проросійські погляди, а також виступає керівником Координаційної ради об’єднань російських співвітчизників на заході України. Декілька років тому він сумісно з іншими проросійськими організаціями влаштував у Львові марш до 9 травня із георгіївськими стрічками, маючи зв’язок з партією «Русское единство», забороненою в нашій країні з 2014 року. Також Бобришов не засуджує анексію Криму.

Експерт А. Міщенко нагадав про гарні відносини А. Садового з російським мільйонером М. Фрідманом, який є другом президента Путіна. З огляду на всі ці обставини стає зрозуміло, за словами політолога, що Королевська та Садовий є спорідненими душами, тому не варто очікувати реакцію від львівського мера.

До теми

Жорстка критика торкнулась Садового та Королевської

logo