Зміни умов життя для населення Львівщини у стані надзвичайної ситуації

Зміни умов життя для населення Львівщини у стані надзвичайної ситуації

24 березня рiшенням позачергового засідання обласної комісії ТЕБ і НC було введено стан надзвичайної ситуації У Львiвській області. Детальну інформацію повідомив керівник штабy з ліквідації нaдзвичaйної cитуації – Іван Собкo, заступник голови ЛОДА.

«Законодавством України прописано нормальне функціонування влади, на той час коли немає перешкод – хвороб, ситуацій техногенного характеру. На даний час у нас виникла проблема – пандемія коронавірусу, це призвело до утворення надзвичайної ситyації регiонального рівня. Розповсюдження даної хвороби може призвести до важких та непередбачуваних наслідків. Дивлячись на приклад Китаю та європейських країн, Україна і зокрема Львівська область повинні прийняти всі міри задля запобігання поширення вірусу територіями», – розповідає Собко.

Чиновник також закликав не плутати поняття надзвичайної ситуації і надзвичайного стану. Надзвичайна ситуація не обмежить громадян у переміщенні, також не передбачається обмеження виїзду з міст і області. Тоді як введення надзвичайного стану значно обмежить можливості людей.

«Введення надзвичайної ситуації дасть можливість активізувати всі ресурси для протидії загрозі. Штаб матиме право залучити ресурси національної поліції, національної гвардії, патрульної поліції. В першу чергу це необхідно для впливу на поведінку громадян, які не дотримуються карантинну», – повідомив І. Собко.

Репортер у Львові закликає громадян до особистої та інформаційної гігієни і максимального дотримання карантинних заходів, щоб захистити себе та рідних від цієї недуги. Якщо у вас є ознаки коронавірусу, телефонуйте сімейному лікарю, він в свою чергу вкаже, якими будуть ваші подальші дії.

До теми

Зміни умов життя для населення Львівщини у стані надзвичайної ситуації

logo